12131415161718
19202122232425
2627282930

Vojaci si zmerali sily na IV. ročníku turnaja MiG CUP v ľadovom hokeji

Na zimnom štadióne vo Zvolene sa v dňoch 11.-12. februára 2016 konal hokejový turnaj MiG CUP 2016. Organizátorom a hostiteľom turnaja bolo Taktické krídlo Sliač. V jeho priebehu sa vo vzájomných dueloch stretlo päť mužstiev z vojenských útvarov OS SR. Turnaj otvoril symbolickým buly telovýchovný náčelník Vzdušných síl OS SR kapitán Evald Čermák, ktorý súťažiacim zaželal veľa športového šťastia a v ďalšom priebehu športové vyžitie, v duchu fair play.

Ako najlepšie sa v tomto ročníku ukázalo mužstvo VÚ 1101 Trebišov. Mužstvo usporiadateľa VÚ 4977 Sliač skončilo na peknom druhom mieste a ako tretie sa umiestnilo mužstvo VÚ 2207 Levice. Za najlepšieho hráča turnaja bol vyhlásený Milan Fecko z Prešova a najlepší brankárom sa stal Martin Barinka zo Sliača. Cenu víťaznému mužstvu odovzdal náčelník štábu taktického major Rastislav Kučera. Cieľom podujatia bolo porovnanie síl a fyzickej zdatnosti a tiež zblíženie sa v rámci OS SR čo sa vďaka tomuto populárnemu športu podarilo naplniť.

Vojaci si zmerali sily na IV. ročníku turnaja MiG CUP v ľadovom hokejiVojaci si zmerali sily na IV. ročníku turnaja MiG CUP v ľadovom hokejiVojaci si zmerali sily na IV. ročníku turnaja MiG CUP v ľadovom hokeji

Autor: tk Sliač , Foto: tk Sliač - Dátum: 18.02.2016