Preskocit navigáciu

Modrí dobrodinci


Modrí dobrodinci

To, že anjeli existujú aj vo veliteľstve vzdušných síl,  sa mohli všetci presvedčiť včera v priestoroch Detskej fakultnej nemocnice s poliklinikou v Banskej Bystrici.

Za účasti detí s ťažkými alebo nevyliečiteľnými chorobami a ich učiteliek zo školy, ktorá sídli práve na tomto oddelení, im skupina profesionálnych vojakov venovala nielen rôzne darčeky a pomôcky na výrobu kreatívnych ručných prác, ale aj kúsok svojej profesie v podobe odpovedí na ich všetečné otázky.

O tom, že štedrosť v tento deň bola na obidvoch stranách svedčí fakt, že obdarení boli aj prítomní profesionálni vojaci. Okrem sladkých úsmevov a dobrého pocitu pri srdci odchádzali aj s krásnym, vlastnoručne vyrobeným darčekom od detí.

ĎAKUJEME VÁM za tieto dary a príjemne strávený čas.

V mene organizátorov dobrovoľnej peňažnej zbierky taktiež ďakujeme všetkým tým, ktorí svojim darom prispeli a vyjadrili tak solidaritu, ľudskosť a ochotu pomôcť tým, ktorí znášaním neľahkého údelu ukazujú nám zdravým, akí silní vedia byť.Autor: npor. Marcela Vrábelová , Foto: vvzs - Dátum: 09.12.2011
Čítanosť: 8395
Verzia pre tlač

Skočiť na menu


Share