Preskocit navigáciu

19. letecký reprezentačný ples dopravného krídla


19. letecký reprezentačný ples dopravného krídla

V piatok 10. februára 2012 sa v priestoroch kultúrneho domu obce Rohožník uskutočnil už 19. letecký reprezentačný ples dopravného krídla Kuchyňa.

Veliteľ dopravného krídla a zároveň hostiteľ plesu v jednej osobe, plukovník Peter Prokop, privítal v slávnostnom príhovore pozvaných hostí ako aj všetkých ostatných prítomných. Na ples sa prišli zabaviť bývalí velitelia leteckého krídla, prvý slovenský kozmonaut Ivan Bella, primátor mesta Malacky RNDr. Jozef Ondrejka , starostovia okolitých obcí a ďalší pozvaní hostia.

Po slávnostnom prípitku sa mohla zábava rozbehnúť na plné obrátky. Každý z takmer 200 hostí si našiel svoj kúsok na tanečnom parkete aby sa do sýtosti vytancoval a zabavil. Vďaka zaujímavému programu, výbornej hudbe a bohatej tombole si hostia ani nevšimli, že už je polnoc a pokračovali v zábave až do skorých ranných hodín.

Po organizačnej stránke prebehol ples bez najmenších problémov, čo ocenil aj veliteľ krídla. Na záver treba vysloviť želanie, aby aj budúcoročný ples bol minimálne tak úspešný ako tohtoročný.

http://www.vvzs.mil.sk/4086/fotogaleria.php?album=793

 Autor: npor. Zuzana Mitríková , Foto: mjr. Tibor Feher, npor. Marek Klačan - Dátum: 23.02.2012
Čítanosť: 13640
Verzia pre tlač

Skočiť na menu
Share