Preskocit navigáciu

Generál Entacher navštívil brigádu v Nitre


Generál Entacher navštívil brigádu v Nitre

V sprievode veliteľa Vzdušných síl Ozbrojených síl Slovenskej republiky brigádneho generála Miroslava Korbu navštívil dnes, 7. marca 2013 protilietadlovú raketovú brigádu v Nitre náčelník Generálneho štábu Ozbrojených síl Rakúskej republiky generál Edmund Entacher.

Po úvodnom privítaní veliteľ plrb plukovník Vladimír Kováč v krátkej prezentácii oboznámil prítomných s históriou, úlohami a štruktúrou brigády. Program návštevy pokračoval dynamickou ukážkou zaujatia palebného postavenia protilietadlového kompletu S300-PMU a statické ukážky výzbroje 2K12 KUB, OT-90 a protilietadlovej strely IGLA 9K38.

Generál Entacher na záver návštevy v plrb Nitra poďakoval veliteľovi vzdušných síl brigádnemu generálovi Miroslavovi Korbovi a plukovníkovi Kováčovi za prijatie, pripravené ukážky a vzájomne si odovzdali pamätné plakety.


Generál Entacher navštívil brigádu v NitreGenerál Entacher navštívil brigádu v NitreGenerál Entacher navštívil brigádu v NitreGenerál Entacher navštívil brigádu v NitreGenerál Entacher navštívil brigádu v NitreGenerál Entacher navštívil brigádu v NitreGenerál Entacher navštívil brigádu v NitreGenerál Entacher navštívil brigádu v NitreGenerál Entacher navštívil brigádu v NitreGenerál Entacher navštívil brigádu v Nitre

Autor: plrb , Foto: slob. Miroslav Šendula - Dátum: 07.03.2013
Čítanosť: 9409
Verzia pre tlač

Skočiť na menu


Share