Posádkový „DEŇ DETÍ“ v Trenčíne


Posádkový „DEŇ DETÍ“ v Trenčíne

Regrutačná skupina Trenčín sa dňa 2. júna 2013 zúčastnila v priestoroch kasární SNP Trenčín na posádkovom „DNI DETÍ“, ktorý bol pod záštitou Posádkového klubu Trenčín.
Na oslavách MDD sa zúčastnili príslušníci Vojenskej polície, Hasičského a záchranného zboru v Trenčíne, Medzinárodného centra výnimočnosti pre oblasť EOD.

 

 

 

Návštevníci, najmä deti sa mohli reálne zoznámiť s pristavenou vojenskou a hasičskou technikou. Zlatým klincom programu pre deti boli asi dynamické ukážky zásahu vojenských policajtov pri zadržaní páchateľa i za pomoci služobného psa. Veľký potlesk si zaslúžili aj príslušníci hasičského a záchranného zboru pri vyslobodzovaní osoby z havarovaného vozidla a jeho následné uhasenie.

 

Pri stánku Regrutačnej skupiny Trenčín na deti čakala prekážková dráha, ktorá sa už tradične teší veľkej obľube detí, žiaľ dážď spravil koniec tejto obľúbenej aktivite detí. No i napriek nepriazni počasia si deti mohli vyskúšať aké je to byť vojakom a aspoň na chvíľu si obliecť nepriestrelnú vestu, masku, batoh, zobrať do ruky samopal a zapózovať si pred fotoaparátmi rodičov.

 

Kasárne SNP v Trenčíne opúšťali deti s úsmevom na tvári a s krásnymi spomienkami na posádkový „DEŇ DETÍ“.


Posádkový „DEŇ DETÍ“ v TrenčínePosádkový „DEŇ DETÍ“ v TrenčínePosádkový „DEŇ DETÍ“ v TrenčínePosádkový „DEŇ DETÍ“ v TrenčínePosádkový „DEŇ DETÍ“ v TrenčínePosádkový „DEŇ DETÍ“ v TrenčínePosádkový „DEŇ DETÍ“ v TrenčínePosádkový „DEŇ DETÍ“ v TrenčínePosádkový „DEŇ DETÍ“ v TrenčínePosádkový „DEŇ DETÍ“ v TrenčínePosádkový „DEŇ DETÍ“ v TrenčínePosádkový „DEŇ DETÍ“ v TrenčínePosádkový „DEŇ DETÍ“ v TrenčínePosádkový „DEŇ DETÍ“ v TrenčínePosádkový „DEŇ DETÍ“ v Trenčíne

Autor: rotný Juraj Lipták , Foto: autor - Dátum: 03.06.2013
Čítanosť: 22025
Verzia pre tlač

Skočiť na menu