Po čase opäť doma


Po čase opäť doma

Po návštevách viacerých škôl v rámci Prešovského kraja príslušníci Regrutačnej skupiny Prešov, Personálneho úradu Ozbrojených síl SR dňa 28. novembra 2013 opäť zavítali na jednu zo škôl v ich sídle pôsobnosti. A to Gymnázium sv. Moniky na ulici Tarasa Ševčenka v Prešove.


Hlavnou témou prezentácie boli podmienky štátnej služby profesionálneho vojaka v ozbrojených silách Slovenskej republiky a možnosť štúdia na Akadémii ozbrojených síl generála Milana Rastislava Štefánika v Liptovskom Mikuláši v akademickom roku 2014/2015.


Príslušníci Regrutačnej skupiny oslovili takmer 90 maturantov. Bolo zaujímavé sledovať študentov, na čo všetko sú zvedaví. Veď kto sa veľa pýta, veľa sa dozvie. Otázky sa týkali od podmienok vstupu do ozbrojených síl, misií ... až po materstvo. Každá otázka bola odmenená jasnou odpoveďou a ako bonus bol pripojený prezentačný predmet s logom rezortu.


Odchod regrutátorov bol sprevádzaný vrúcnym potleskom.


Po čase opäť domaPo čase opäť domaPo čase opäť domaPo čase opäť domaPo čase opäť domaPo čase opäť domaPo čase opäť domaPo čase opäť domaPo čase opäť domaPo čase opäť domaPo čase opäť domaPo čase opäť domaPo čase opäť doma

Autor: čatár Alojz Mikula, Regrutačná skupina Prešov , Foto: autor - Dátum: 02.12.2013
Čítanosť: 13155
Verzia pre tlač

Skočiť na menu