Veliteľské zhromaždenie veliteľa brigády velenia, riadenia a prieskumu Zvolen


Veliteľské zhromaždenie veliteľa brigády velenia, riadenia a prieskumu Zvolen
Za účelom vyhodnotenia splnenia úloh brigády velenia, riadenia a prieskumu, stanovených na výcvikový rok 2013, sa dňa 27. februára 2014 na veliteľskom zhromaždení zišli veliaci, riadiaci a vybraní odborní funkcionári brigády velenia, riadenia a prieskumu Zvolen a jej podriadených jednotiek ,dislokovaných od Michaloviec po Mierovo.
 
Po detailnom vyhodnotení veliteľ brigády plukovník Miloš Mosný všetkým účastníkom poďakoval za dobre odvedenú prácu v náročných podmienkach a skonštatoval, že brigáda úlohy stanovené na výcvikový rok 2013 splnila.
Vyhodnotenia sa zúčastnil aj náčelník štábu veliteľstva vzdušných síl OS SR plukovník Stanislav Hurčík. Vo svojom príhovore, v mene veliteľa vzdušných síl OS SR, vyjadril poďakovanie príslušníkom brigády za dobre vykonanú prácu.
Veliteľské zhromaždenie následne pokračovalo odbornou časťou, počas ktorej boli prítomní formou prezentácií oboznámení s hlavnými úlohami výcviku na rok 2014, úlohami v oblasti prípravy v rámci programu NATO TACEVAL a projektmi modernizácie hlavných druhov techniky a komunikačno-informačných systémov brigády.
 
fotogaléria        


Autor: mjr. Zdenko BARANEC , Foto: rtm. Martin BOHÁČ - Dátum: 28.02.2014
Čítanosť: 10356
Verzia pre tlač

Skočiť na menu