Medzinárodný deň detí vo zvolenskej brigáde


Medzinárodný deň detí vo zvolenskej brigáde

     V piatok 3. júna 2022 v rámci osláv medzinárodného dňa detí zavítali do priestorov kasární SNP deti z Centra pre rodiny Hriňová, základných škôl zo Zvolena a tiež deti profesionálnych vojakov z 2. brigády vzdušných síl Zvolen.

     Návštevníkov osobne pozdravil zástupca veliteľa 2. brigády vzdušných síl Zvolen podplukovník Patrik Paulovčík spoločne s náčelníkom štábu podplukovníkom Ivanom Berníkom. Program odštartovala letecko-modelárska akrobatická šou a ukážka sebaobrany. Veľmi pozitívnu odozvu zanechala aj statická ukážka techniky a výstroje profesionálnych vojakov, kde nechýbali ukážky ručných zbraní, maskovanie detských záujemcov maskovacími farbami či detská prekážková dráha a pripravené športové aktivity.

     Do priestorov zvolenskej brigády v piatok zavítalo takmer dvesto návštevníkov, ktorí odchádzali plní dojmov, netradičných zážitkov a čo je nesmierne dôležité – aj s úsmevom na tvári. Sme radi, že sme im mohli ukázať našu prácu a poslanie a tiež motivovať mnohých z nich, aby sa v budúcnosti stali našimi kolegami.


Medzinárodný deň detí vo zvolenskej brigádeMedzinárodný deň detí vo zvolenskej brigádeMedzinárodný deň detí vo zvolenskej brigádeMedzinárodný deň detí vo zvolenskej brigáde

Autor: 2.bVzS , Foto: 2.bVzS - Dátum: 03.06.2022
Čítanosť: 3737
Verzia pre tlač

Skočiť na menu